Viskas ko reikia Jūsų akvariumui

Microbe-Lift Nite-Out II bakterijos 473ml
Pradžia / Microbe-Lift Nite-Out II bakterijos 473ml
Microbe-Lift Nite-Out II bakterijos 473ml
Gamintojas: Microbe lift
Prekės kodas: Microbe-Lift Nite-Out II bakterijos 473ml
Prekė jau įsigijo: 91 kartus
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 26.99€
PVM įskaičiuotas
Kiekis:

   - AR -   

Specialiai sukurta greitam amonio ir nitritų pašalinimui jūriniuose ir gėlavandeniuose akvariumuose. Priemonė mažina amonio ir nitritų kenksmingumą.

Sudėtis: Nitrosomonas, Nitrospira ir Nitrobactor.


Microbe-Lift/ Nite-Out II  specialus nitritinių kultūrų  mikrobų junginys  suformuotas šalinti amonį natūralaus biologinio proceso metu, vadinamo nitrifikacija. Kultūros esančios Microbe-Lift/ Nite-Out II padės, pagerins/stabilizuos ir prižiūrės nitrifikaciją akvariumo vandenyje ir pašalins kenksmingą amonio poveikį. Microbe-Lift/ Nite-Out II skystos, nitrifikuojančios bakterijos turi parinktas Nitrosomono, Nitrospiros ir Nitrobacter atmainas. Nitrosomonas oksiduoja amonį į nitritą, o Nitrobacter ir Nitrospira oksiduoja nitritą į nitratą.


Microbe-Lift/ Nite-Out II  susideda iš kruopščiai atrinktų mikroorganizmų, kurie yra autotropiniai- gebantys panaudoti anglies dioksidą, kaip vienintelį anglies šaltinį; taip pat yra lėtai augantys, bet reikalaujantys specialių sąlygų optimaliam augimui su  ląstelių atsiskyrimo lygiu nuo 8- 16 val. Jų kokybė ir augimo greitis priklauso nuo aplinkos parametrų, reikalingų nitrifikacijai.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Palaikymas Web&LogoMarket
Akvamanija parduotuve © 2021