Viskas ko reikia Jūsų akvariumui

Skystos anglies preparatas "CARBO"
Pradžia / Skystos anglies preparatas "CARBO"
Skystos anglies preparatas "CARBO"
Gamintojas: AKVAMANIJA
Prekės kodas: Carbo
Prekė jau įsigijo: 7576 kartus
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 10.00€
PVM įskaičiuotas

Turimi variantai


* Talpa:

Kiekis:

   - AR -   

Carbo yra biologiškai lengvai įsisavinamos organinės anglies  papildas. Kaip žinome,anglis yra viena iš svarbiausių maisto medžiagų augalams, todėl pakankamas jos kiekis yra vienas iš spartaus augalų augimo faktorių . Dalį reikalingos anglies normos augalai gauna iš vandenyje ištirpusių CO2 dujų , o naudojant Carbo šis reikalingas elementas yra patiekiamas ir skystoje organinių junginių formoje. Tačiau paminėtina, kad Carbo pilnai nepakeičia CO2 dujų, todėl nereiktų atsisakyti dujinės anglies formos jeigu tokią naudojote iki pradedant naudoti Carbo. Idealiausias variantas augalams yra abiejų anglies formų naudojimas t.y. tiek dujinės (CO2) tiek organinės (Carbo).Tačiau Carbo turi vieną didelį pranašumą prieš dujinę anglies formą - jis ypač naudingas tada, kai nėra galimybės leisti didesnio CO2 kiekio dėl galimo per didelio vandens pH vertės sumažėjimo pavojaus. Kadangi CO2 dujos mažina vandens pH vertę, o Carbo yra neutralus ir vandens pH reikšmei nedaro jokio poveikio,todėl tokiais atvejais Carbo naudojimas tampa vienu iš optimaliausių pasirinkimų..

Naudojant Carbo didesnėmis dozėmis, šis preparatas turi algicidinių savybių t.y. jį  galima naudoti ir kai kurių dumblių naikinimui, tačiau nereikėtų pamiršti, kad ne visi augalai toleruoja per didelį preparato kiekį. Pvz. ragalapis, valisnerijos paprasčiausiai "ištirpsta", todėl prieš naudodami šį preparatą kaip algicidą atsiminkite,kad galite rizikuoti kai kuriais savo akvariumo augalais.Faunai preparatas pavojaus nekelia.

Pažymėtina, kad šis preparatas turės teigiamą poveikį tik tada, kai nebus kitų limituojančių augalų augimą faktorių - t.y. augalai turės pakankamai maisto medžiagų (tiek mikro tiek makro ), kurių kiekis bus  suderintas su šviesos kiekiu .Šis preparatas yra tik anglies papildas ir neatstoja kitų trąšų, todėl jeigu augalams trūks kitų medžiagų, tai šio preparato naudojimas tik paspartins jų degradaciją.

Naudojimas ir dozavimas (dienos norma) : 

Naudojant kaip augalų augimo stimuliatorių - pilti kiekvieną dieną ryte  po1 ml į 100 litrų akvariumo vandens. Jeigu augalų yra daug  (virš 70% akvariumo tūrio ) ir apšvietimas galingas ( virš 0.8W/l) dozavimą galima pakelti iki 1ml į 50 litrų akvariumo vandens.

Naudojant kaip algicidą  - pilti po 1ml į 10 litrų vandens 3 dienas iš eilės kiekvieną rytą. 4 dieną pakeisti 50% akvariumo vandens. PlantoC naudojimo metu būtina pasirūpinti pakankama akvariumo aeracija ir kasdieną mechaniškai surankioti (susiurbti) visas nykstančių dumblių liekanas. Nepalikite sunykusių dumlių akvariume, kadangi jie paprasčiausiai pradės pūti ir "išbalansuos" akvariumą.

Sudėtis: Pentandialio tirpalas ir kitos medžiagos

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Palaikymas Web&LogoMarket
Akvamanija parduotuve © 2024